Trabzon Zonguldak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Trabzon ile Zonguldak arası 832 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Trabzon Zonguldak arası mesafe 832 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Trabzon ile Zonguldak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Zonguldak ile Trabzon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Trabzon Zonguldak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Trabzon Zonguldak arası kaç km'dir ve Trabzon Zonguldak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Trabzon Zonguldak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Trabzon Zonguldak arası mesafe bilgilerini, Trabzon Zonguldak yol tarifi, yol güzergâhı ve Trabzon başlangıç noktasından Zonguldak bitiş noktasına nasıl gidilir? Trabzon ile Zonguldak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Trabzon ile Zonguldak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Trabzon Zonguldak Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Trabzon Zonguldak uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Trabzon ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?