Toprakkale Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Toprakkale Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Toprakkale Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Toprakkale Tren linkinden bakabilirsiniz.

Toprakkale Tren İstasyonu

Toprakkale Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Toprakkale Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Toprakkale Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 09:59'de Toprakkale istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 10:00 itibariyle Toprakkale istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 6 saat 31 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. ToprakkaleMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Toprakkale Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Toprakkale Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Toprakkale Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Toprakkale Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?