Tokat Rize arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Tokat ile Rize arası 469 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Tokat Rize arası mesafe 469 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Tokat ile Rize Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Rize ile Tokat arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Tokat Rize Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Tokat Rize arası kaç km'dir ve Tokat Rize arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Tokat Rize yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Tokat Rize arası mesafe bilgilerini, Tokat Rize yol tarifi, yol güzergâhı ve Tokat başlangıç noktasından Rize bitiş noktasına nasıl gidilir? Tokat ile Rize kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Tokat ile Rize yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Tokat Rize Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Tokat Rize uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Tokat ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?