Tatvan Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Tatvan Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Tatvan Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Tatvan Tren linkinden bakabilirsiniz.

Tatvan Tren İstasyonu

Tatvan Tren İstasyonu çalışma saatleri 06:30 - 15:30 olup, telefonu 04348275704'dur. Tatvan Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Tatvan Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Van Gölü Ekspresi, Tatvan garından saat 08:40 itibariyle seferine başlar. Trenin yolculuk süresi 9 saat 52 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. TatvanMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Tatvan Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Tatvan Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Tatvan Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Tatvan Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?