Suveren Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Suveren Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Suveren Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Suveren Tren linkinden bakabilirsiniz.

Suveren Tren İstasyonu

Suveren Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Suveren Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Suveren Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 12:34'de Suveren istasyonuna 3 dakika mola vermek üzere varır. Saat 12:37 itibariyle Suveren istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 5 saat 55 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. SuverenMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Suveren Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Suveren Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Suveren Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Suveren Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?