Suçatı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Suçatı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Suçatı Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Suçatı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Suçatı Tren İstasyonu

Suçatı Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Suçatı Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Suçatı Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 15:37'de Suçatı istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:38 itibariyle Suçatı istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 53 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. SuçatıMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Suçatı Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Suçatı Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Suçatı Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Suçatı Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?