Söğütlü Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Söğütlü Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Söğütlü Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Söğütlü Tren linkinden bakabilirsiniz.

Söğütlü Tren İstasyonu

Söğütlü Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Söğütlü Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Söğütlü Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 13:33'de Söğütlü istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 13:34 itibariyle Söğütlü istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 57 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. SöğütlüMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Söğütlü Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Söğütlü Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Söğütlü Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Söğütlü Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?