Sivrice Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Sivrice Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Sivrice Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Sivrice Tren linkinden bakabilirsiniz.

Sivrice Tren İstasyonu

Sivrice Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Sivrice Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Sivrice Malatya Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 15:32'de Sivrice istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:33 itibariyle Sivrice istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 59 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. SivriceMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Sivrice Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Sivrice Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Sivrice Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Sivrice Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?