9 Şubat 2023 Perşembe
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Sivas Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Sivas Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Sivas Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Sivas Tren linkinden bakabilirsiniz.

Sivas Tren İstasyonu

Sivas Tren İstasyonu çalışma saatleri 24 saat açık olup, telefonu 03462211091'dur. Sivas Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Sivas Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 05:46'de Sivas istasyonuna 14 dakika mola vermek üzere varır. Saat 06:00 itibariyle Sivas istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 4 saat 7 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. SivasMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 22:26'de Sivas istasyonuna 27 dakika mola vermek üzere varır. Saat 22:53 itibariyle Sivas istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 4 saat 19 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. SivasMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 22:26'de Sivas istasyonuna 27 dakika mola vermek üzere varır. Saat 22:53 itibariyle Sivas istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 4 saat 19 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. SivasMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Sivas Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Sivas Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Sivas Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Sivas Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

Etiketler: Yazıcı dostu site [Hata Bildir]
  • Sivas Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Sivas Malatya Tren
  • Sivas Malatya Tren Saatleri
  • Sivas Malatya Arası Trenle Kaç Saat
  • Sivas Malatya Tren Bileti
  • Sivas Malatya Tren Bileti Al
  • Sivas Malatya Tren Güzergahı
  • Sivas Malatya Tren Fiyatları
YORUMLAR 0
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
PAYLAŞ