Sivas Çanakkale arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sivas ile Çanakkale arası 1116 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sivas Çanakkale arası mesafe 1116 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sivas ile Çanakkale Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Çanakkale ile Sivas arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sivas Çanakkale Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sivas Çanakkale arası kaç km'dir ve Sivas Çanakkale arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sivas Çanakkale yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sivas Çanakkale arası mesafe bilgilerini, Sivas Çanakkale yol tarifi, yol güzergâhı ve Sivas başlangıç noktasından Çanakkale bitiş noktasına nasıl gidilir? Sivas ile Çanakkale kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sivas ile Çanakkale yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sivas Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sivas Çanakkale uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sivas ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?