Şırnak Batman arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Şırnak ile Batman arası 183 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Şırnak Batman arası mesafe 183 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Şırnak ile Batman Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Batman ile Şırnak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Şırnak Batman Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Şırnak Batman arası kaç km'dir ve Şırnak Batman arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Şırnak Batman yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Şırnak Batman arası mesafe bilgilerini, Şırnak Batman yol tarifi, yol güzergâhı ve Şırnak başlangıç noktasından Batman bitiş noktasına nasıl gidilir? Şırnak ile Batman kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Şırnak ile Batman yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?