Sekili Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Sekili Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Sekili Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Sekili Tren linkinden bakabilirsiniz.

Sekili Tren İstasyonu

Sekili Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Sekili Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Sekili Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 14:47'de Sekili istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 14:48 itibariyle Sekili istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 12 saat 24 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. SekiliMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 14:47'de Sekili istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 14:48 itibariyle Sekili istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 12 saat 24 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. SekiliMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Sekili Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Sekili Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Sekili Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Sekili Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?