Şarkışla Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Şarkışla Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Şarkışla Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Şarkışla Tren linkinden bakabilirsiniz.

Şarkışla Tren İstasyonu

Şarkışla Tren İstasyonu çalışma saatleri 16:30 - 24:00 olup, telefonu 03465121065'dur. Şarkışla Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Şarkışla Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 04:23'de Şarkışla istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 04:25 itibariyle Şarkışla istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 5 saat 42 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. ŞarkışlaMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 20:55'de Şarkışla istasyonuna 4 dakika mola vermek üzere varır. Saat 20:59 itibariyle Şarkışla istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 6 saat 13 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. ŞarkışlaMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 20:55'de Şarkışla istasyonuna 4 dakika mola vermek üzere varır. Saat 20:59 itibariyle Şarkışla istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 6 saat 13 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. ŞarkışlaMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Şarkışla Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Şarkışla Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Şarkışla Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Şarkışla Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?