Sarıoğlan Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Sarıoğlan Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Sarıoğlan Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Sarıoğlan Tren linkinden bakabilirsiniz.

Sarıoğlan Tren İstasyonu

Sarıoğlan Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 19:00 olup, telefonu 03528112035'dur. Sarıoğlan Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Sarıoğlan Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 03:24'de Sarıoğlan istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 03:26 itibariyle Sarıoğlan istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 6 saat 41 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. SarıoğlanMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 19:54'de Sarıoğlan istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 19:55 itibariyle Sarıoğlan istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 7 saat 17 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. SarıoğlanMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 19:54'de Sarıoğlan istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 19:55 itibariyle Sarıoğlan istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 7 saat 17 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. SarıoğlanMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Sarıoğlan Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Sarıoğlan Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Sarıoğlan Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Sarıoğlan Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?