16 Mayıs 2022 Pazartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Sarıoğlan Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Sarıoğlan Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Sarıoğlan Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Sarıoğlan Tren linkinden bakabilirsiniz.

Sarıoğlan Tren İstasyonu

Sarıoğlan Tren istasyonu çalışma saatleri 07:00 - 19:00 olup telefonu 03528112035'dur. Sarıoğlan Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Sarıoğlan Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Sarıoğlan kalkışı 19:18 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 06:38 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. SarıoğlanMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Sarıoğlan kalkışı 19:18 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 06:38 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. SarıoğlanMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Sarıoğlan Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Sarıoğlan Malatya Tren
  • Sarıoğlan Malatya Tren Saatleri
  • Sarıoğlan Tren İstasyonu
  • Sarıoğlan Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ