Samsun Adana arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Samsun ile Adana arası 754 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Samsun Adana arası mesafe 754 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Samsun ile Adana Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Adana ile Samsun arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Samsun Adana Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Samsun Adana arası kaç km'dir ve Samsun Adana arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Samsun Adana yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Samsun Adana arası mesafe bilgilerini, Samsun Adana yol tarifi, yol güzergâhı ve Samsun başlangıç noktasından Adana bitiş noktasına nasıl gidilir? Samsun ile Adana kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Samsun ile Adana yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Samsun Adana Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Samsun Adana uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Samsun ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?