Sallar Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Sallar Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Sallar Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Sallar Tren linkinden bakabilirsiniz.

Sallar Tren İstasyonu

Sallar Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Sallar Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Sallar Malatya Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 14:09'de Sallar istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 14:10 itibariyle Sallar istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 4 saat 22 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. SallarMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Sallar Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Sallar Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Sallar Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Sallar Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?