Salat Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Salat Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Salat Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Salat Tren linkinden bakabilirsiniz.

Salat Tren İstasyonu

Salat Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Salat Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Salat Malatya Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 10:28'de Salat istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 10:29 itibariyle Salat istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 32 saat 3 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. SalatMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Salat Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Salat Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Salat Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Salat Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?