Rize Gümüşhane arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Rize ile Gümüşhane arası 172 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Rize Gümüşhane arası mesafe 172 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Rize ile Gümüşhane Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Gümüşhane ile Rize arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Rize Gümüşhane Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Rize Gümüşhane arası kaç km'dir ve Rize Gümüşhane arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Rize Gümüşhane yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Rize Gümüşhane arası mesafe bilgilerini, Rize Gümüşhane yol tarifi, yol güzergâhı ve Rize başlangıç noktasından Gümüşhane bitiş noktasına nasıl gidilir? Rize ile Gümüşhane kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Rize ile Gümüşhane yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?