Rahova Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Rahova Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Rahova Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Rahova Tren linkinden bakabilirsiniz.

Rahova Tren İstasyonu

Rahova Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Rahova Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Rahova Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 08:56'de Rahova istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 08:57 itibariyle Rahova istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 9 saat 35 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. RahovaMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Rahova Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Rahova Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Rahova Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Rahova Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?