30 Haziran 2022 Perşembe
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Pınarlı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Pınarlı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Pınarlı Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Pınarlı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Pınarlı Tren İstasyonu

Pınarlı Tren istasyonu çalışma saatleri, bilet satışı ve telefonu yoktur. Pınarlı Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Pınarlı Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Pınarlı kalkışı 09:27 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 01:10 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. PınarlıMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Pınarlı kalkışı 15:21 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:07 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. PınarlıMalatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Pınarlı kalkışı 15:21 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:07 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. PınarlıMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Pınarlı kalkışı 19:18 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 01:05 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. PınarlıMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Pınarlı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Pınarlı Malatya Tren
  • Pınarlı Malatya Tren Saatleri
  • Pınarlı Tren İstasyonu
  • Pınarlı Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ