24 Kasım 2020 Salı 13:07:34
İLAN | Sitemiz satışa açıktır.
Malatyam
Malatya Uçak Bileti

Pınarlı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Pınarlı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Pınarlı Tren Garı'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Pınarlı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Pınarlı Tren İstasyonu

Pınarlı Tren Garı Çalışma Saatleri: Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur.
Pınarlı Tren Garı Telefon: 444 8 233 (TCDD)
Pınarlı Tren Garı Haritası Haritada Göster

Pınarlı Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Pınarlı kalkışı 09:27 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 01:10 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. Pınarlı Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Pınarlı kalkışı 15:21 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:07 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. Pınarlı Malatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Pınarlı kalkışı 15:21 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:07 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. Pınarlı Malatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Pınarlı kalkışı 19:18 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 01:05 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. Pınarlı Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

Etiketler:
  • Pınarlı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Pınarlı Malatya Tren
  • Pınarlı Malatya Tren Saatleri
  • Pınarlı Tren İstasyonu
  • Pınarlı Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ