Pınarlı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Pınarlı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Pınarlı Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Pınarlı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Pınarlı Tren İstasyonu

Pınarlı Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Pınarlı Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Pınarlı Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Elazığ kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 09:51'de Pınarlı istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 09:52 itibariyle Pınarlı istasyonundan Adana istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 10 dakika olup, Malatya varış saati 11:02'dir. PınarlıMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 17:21'de Pınarlı istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 17:22 itibariyle Pınarlı istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 10 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. PınarlıMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 17:21'de Pınarlı istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 17:22 itibariyle Pınarlı istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 10 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. PınarlıMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Pınarlı Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Pınarlı Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Pınarlı Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Pınarlı Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?