Pazarcık Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Pazarcık Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Pazarcık Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Pazarcık Tren linkinden bakabilirsiniz.

Pazarcık Tren İstasyonu

Pazarcık Tren İstasyonu çalışma saatleri 09:00 - 17:00 olup, telefonu 03443114050'dur. Pazarcık Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Pazarcık Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 13:03'de Pazarcık istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 13:04 itibariyle Pazarcık istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 3 saat 27 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. PazarcıkMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Pazarcık Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Pazarcık Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Pazarcık Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Pazarcık Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?