Palu Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Palu Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Palu Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Palu Tren linkinden bakabilirsiniz.

Palu Tren İstasyonu

Palu Tren İstasyonu çalışma saatleri 08:00 - 16:00 olup, telefonu 04246512032'dur. Palu Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Palu Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 13:27'de Palu istasyonuna 3 dakika mola vermek üzere varır. Saat 13:30 itibariyle Palu istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 5 saat 2 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. PaluMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Palu Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Palu Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Palu Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Palu Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?