Osmaniye Karabük arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Osmaniye ile Karabük arası 803 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Osmaniye Karabük arası mesafe 803 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Osmaniye ile Karabük Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karabük ile Osmaniye arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Osmaniye Karabük Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Osmaniye Karabük arası kaç km'dir ve Osmaniye Karabük arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Osmaniye Karabük yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Osmaniye Karabük arası mesafe bilgilerini, Osmaniye Karabük yol tarifi, yol güzergâhı ve Osmaniye başlangıç noktasından Karabük bitiş noktasına nasıl gidilir? Osmaniye ile Karabük kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Osmaniye ile Karabük yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Osmaniye Karabük Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Osmaniye Karabük uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Osmaniye ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?