Osmaniye Diyarbakır arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Osmaniye ile Diyarbakır arası 445 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Osmaniye Diyarbakır arası mesafe 445 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Osmaniye ile Diyarbakır Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Diyarbakır ile Osmaniye arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Osmaniye Diyarbakır Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Osmaniye Diyarbakır arası kaç km'dir ve Osmaniye Diyarbakır arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Osmaniye Diyarbakır yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Osmaniye Diyarbakır arası mesafe bilgilerini, Osmaniye Diyarbakır yol tarifi, yol güzergâhı ve Osmaniye başlangıç noktasından Diyarbakır bitiş noktasına nasıl gidilir? Osmaniye ile Diyarbakır kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Osmaniye ile Diyarbakır yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Osmaniye Diyarbakır Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Osmaniye Diyarbakır uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Osmaniye ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?