Osmaniye Afyon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Osmaniye ile Afyon arası 668 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Osmaniye Afyon arası mesafe 668 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Osmaniye ile Afyon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Afyon ile Osmaniye arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Osmaniye Afyon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Osmaniye Afyon arası kaç km'dir ve Osmaniye Afyon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Osmaniye Afyon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Osmaniye Afyon arası mesafe bilgilerini, Osmaniye Afyon yol tarifi, yol güzergâhı ve Osmaniye başlangıç noktasından Afyon bitiş noktasına nasıl gidilir? Osmaniye ile Afyon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Osmaniye ile Afyon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Osmaniye Afyon Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Osmaniye Afyon uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Osmaniye ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?