Ordu Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Ordu ile Malatya arası 564 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Ordu Malatya arası mesafe 564 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Ordu ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Ordu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Ordu Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Ordu Malatya arası kaç km'dir ve Ordu Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Ordu Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Ordu Malatya arası mesafe bilgilerini, Ordu Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Ordu başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Ordu ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Ordu ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Ordu Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Ordu Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Ordu ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?