Ordu Kocaeli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Ordu ile Kocaeli arası 772 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Ordu Kocaeli arası mesafe 772 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Ordu ile Kocaeli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kocaeli ile Ordu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Ordu Kocaeli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Ordu Kocaeli arası kaç km'dir ve Ordu Kocaeli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Ordu Kocaeli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Ordu Kocaeli arası mesafe bilgilerini, Ordu Kocaeli yol tarifi, yol güzergâhı ve Ordu başlangıç noktasından Kocaeli bitiş noktasına nasıl gidilir? Ordu ile Kocaeli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Ordu ile Kocaeli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Ordu Kocaeli Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Ordu Kocaeli uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Ordu ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?