Ordu Çanakkale arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Ordu ile Çanakkale arası 1168 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Ordu Çanakkale arası mesafe 1168 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Ordu ile Çanakkale Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Çanakkale ile Ordu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Ordu Çanakkale Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Ordu Çanakkale arası kaç km'dir ve Ordu Çanakkale arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Ordu Çanakkale yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Ordu Çanakkale arası mesafe bilgilerini, Ordu Çanakkale yol tarifi, yol güzergâhı ve Ordu başlangıç noktasından Çanakkale bitiş noktasına nasıl gidilir? Ordu ile Çanakkale kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Ordu ile Çanakkale yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Ordu Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Ordu Çanakkale uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Ordu ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?