Nurdağ Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Nurdağ Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Nurdağ Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Nurdağ Tren linkinden bakabilirsiniz.

Nurdağ Tren İstasyonu

Nurdağ Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Nurdağ Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Nurdağ Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 11:55'de Nurdağ istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 11:56 itibariyle Nurdağ istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 4 saat 35 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. NurdağMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Nurdağ Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Nurdağ Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Nurdağ Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Nurdağ Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?