Niğde Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Niğde ile Ordu arası 605 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Niğde Ordu arası mesafe 605 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Niğde ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Niğde arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Niğde Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Niğde Ordu arası kaç km'dir ve Niğde Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Niğde Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Niğde Ordu arası mesafe bilgilerini, Niğde Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Niğde başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Niğde ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Niğde ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Niğde Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Niğde Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Niğde ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?