Narlı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Narlı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Narlı Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Narlı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Narlı Tren İstasyonu

Narlı Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Narlı Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Narlı Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 12:45'de Narlı istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 12:47 itibariyle Narlı istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 3 saat 44 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. NarlıMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Narlı Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Narlı Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Narlı Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Narlı Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?