Muş Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Muş Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Muş Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Muş Tren linkinden bakabilirsiniz.

Muş Tren İstasyonu

Muş Tren İstasyonu çalışma saatleri 08:00 - 17:00 olup, telefonu 04362161117'dur. Muş Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Muş Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 10:15'de Muş istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 10:17 itibariyle Muş istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 8 saat 15 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. MuşMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Muş Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Muş Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Muş Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Muş Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?