Mersin Sivas arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mersin ile Sivas arası 497 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mersin Sivas arası mesafe 497 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mersin ile Sivas Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sivas ile Mersin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mersin Sivas Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mersin Sivas arası kaç km'dir ve Mersin Sivas arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mersin Sivas yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mersin Sivas arası mesafe bilgilerini, Mersin Sivas yol tarifi, yol güzergâhı ve Mersin başlangıç noktasından Sivas bitiş noktasına nasıl gidilir? Mersin ile Sivas kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mersin ile Sivas yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Mersin Sivas Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Mersin Sivas uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Mersin ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?