Mersin Ankara arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mersin ile Ankara arası 485 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mersin Ankara arası mesafe 485 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mersin ile Ankara Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ankara ile Mersin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mersin Ankara Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mersin Ankara arası kaç km'dir ve Mersin Ankara arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mersin Ankara yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mersin Ankara arası mesafe bilgilerini, Mersin Ankara yol tarifi, yol güzergâhı ve Mersin başlangıç noktasından Ankara bitiş noktasına nasıl gidilir? Mersin ile Ankara kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mersin ile Ankara yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Mersin Ankara Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Mersin Ankara uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Mersin ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?