5 Ekim 2022 Çarşamba
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Malatya Yol Çalışmaları

05/10/2022 İtibariyle Malatya ve Bağlantılı Yol Çalışmaları

 1. Adıyaman Yol Ayr. - Gerger yolunun 30-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır
 2. Narince-Akıncılar yolunun 11-21.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 3. Narince-Akıncılar yolunun 21-23.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır
 4. Besni yolunun 5-8.km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır
 5. Bingöl- Sancak yolunun 0-33.km.leri arasında muhtelif kesimlerde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
 6. Karakoçan-Çan yolunun 38-40.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 7. Kale-Kuşsarayı yolunun 3-4.km.leri arasında heyelan temizleme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 8. Kale-Kuşsarayı yolunun 6-9 km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 9. Malatya-Darende yolunun 36-37.km.leri (Muratlı Mevkii) arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 10. Malatya-Elazığ yolunun 52-53.km.leri arasında (Kapıkaya Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 11. Elazığ-Bingöl yolunun 5-9.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 12. Elazığ-Bingöl İl Sınırı-Karlıova yolunun 30-32.km.leri arasında (Bingöl şehir geçişi) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 13. Elazığ-Bingöl İl Sınırı-Karlıova yolunun 14-16.km.leri arasında üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 14. Bingöl-Solhan yolunun 45-48.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 15. Adıyaman şehir geçiş yolunun 0-5.km.leri arasında yan yollarda yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 16. Adıyaman Hastane kavşağı yolunun 0-3.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır. Trafik akışı servis yolundan kontrollü sağlanmaktadır.
 17. Adıyaman-Kahta yolunun 8-10.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
 18. Adıyaman-Kahta yolunun (Feribot İskelesi mevkii) 53-59.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 19. Malatya-Pütürge yolunun 14-16.km.leri arasında yolda meydana gelen oturma (bozulma) nedeniyle ulaşım tek yönlü olarak sağlanmaktadır.
 20. Malatya-Sürgü yolunun 7-9.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 21. Darende-Kuluncak yolunun 1-2.km.leri arasında (Şahsuvar Tepesi Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Darende İlçe Merkezinden Belediye Şehir İçi yolundan sağlanmaktadır.
 22. Pertek-Çemişgezek yolunun 32-36.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 23. Pertek- Çemişgezek yolunun 37-38.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 24. Pertek- Çemişgezek yolunun 36-39.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır
 25. Pertek-Çemişgezek yolunun 16-21.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır
 26. (Pertek-Çemişgezek) Ayr.-Hozat-Ovacık yolunun 10-13.km.leri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 27. (Pertek-Çemişgezek) Ayr.- Hozat yolunun 12-16.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 28. (Pertek-Çemişgezek) Ayr.-Hozat-Ovacık yolunun 2-5.km.leri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır
 29. Malatya-Sivas yolunun 30-33.km.leri arasında Kuruçay Köprüsü üzerindeki çalışma nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 30. Malatya-Adıyaman İl Sınırı-Gölbaşı-Malatya yolunun 16-19.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır
 31. Adıyaman Yol Ayr. - Gaziantep İl Sınırı yolunun 8-10.km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır
 32. Erzurum İl Sınırı - Göynük yolunun 25-45.km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır
 33. Karlıova-Bingöl yolunun 30-38.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 34. Bingöl-Genç yolunun 0-43.km.leri arasında muhtelif kesimlerde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
[Hata Bildir]
Etiketler:
 • Malatya Yol Çalışmaları
 • Malatya Yol
 • Malatya Yol Durumu
 • Malatya Yol Durumu Son Dakika
 • Bingöl Yol Çalışması
 • Tunceli Yol Çalışması
 • Kayseri Yol Çalışması
 • Yol Durum Raporu
 • Çalışma Yapılan Yollar
 • Malatya Yol Durumu Nasıl
PAYLAŞ