28 Kasım 2020 Cumartesi 13:02:13
İLAN | Sitemiz satışa açıktır.
Malatyam
Malatya Uçak Bileti

Malatya Yol Çalışmaları

28/11/2020 İtibariyle Malatya ve Bağlantılı Yol Çalışmaları

 1. Narince-Akıncılar yolunun 0-15.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 2. Bingöl-Sancak-Kiğı yolunun 0-33.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 3. Elazığ-Maden Ayr.- Hazar yolunun 0-9 km.leri arasında üst yapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 4. Elazığ-Bingöl yolunun 5-9.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 5. Bingöl-Muş yolunun 12-18.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
 6. Adıyaman-Kahta yolunun 8-10.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
 7. Adıyaman-Feribot İskelesi yolunun 53-59.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 8. Malatya-Pütürge yolunun 14-16.km.leri arasında yolda meydana gelen oturma (bozulma) nedeniyle ulaşım tek yönlü olarak sağlanmaktadır.
 9. Pütürge-Doğanyol yolunun 19-23.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 10. Doğanşehir şehir geçişi yolunun 5-6.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik ulaşıma kapatılmıştır.
 11. Darende-Kuluncak yolunun1-2.km.leri arasında (Şahsuvar Tepesi Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Darende İlçe Merkezinden Belediye Şehir İçi yolundan sağlanmaktadır.
 12. Yazıhan-Kurşunlu (Yazıhan Şehir Geçişi ) yolunun 0-2.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 13. Pertek-Çemişgezek yolunun 32-36.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 14. (Pertek-Çemişgezek) Ayr.-Hozat-Ovacık yolunun 10-13. km.leri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 15. Kangal-Hasançelebi-Hekimhan yolunun 13-17.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 16. Hekimhan-Malatya yolunun 28-29.km.leri arasında bulunan Sarsap Tünelinde bakım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 17. Malatya-Sivas yolunun 30-33.km.leri arasında Kuruçay Köprüsü üzerindeki çalışma nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 18. Hekimhan-Sivas il sınırı yolunun 48.km.si ve 0-3.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
 19. Sürgü-Erkenek-Gölbaşı yolunun 74-76.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
 20. Besni-Araban yolunun 17-20.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 21. Malatya-Hekimhan yolunun 63-65.km.leri arasında Tohma Köprüsü çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 22. (Malatya-Yeşilyurt) Ayr.-Yazıhan yolunun 18.km.sinde Tohma Köprüsü yanında yeni köprü yapımı çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 23. Elazığ-Diyarbakır yolunun 19-21.km.leri (Sivrice Kavşağı) arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 24. Karlıova-Bingöl yolunun 30-38.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
Etiketler:
 • Malatya Yol Çalışmaları
 • Malatya Yol
 • Malatya Yol Durumu
 • Malatya Yol Durumu Son Dakika
 • Bingöl Yol Çalışması
 • Tunceli Yol Çalışması
 • Kayseri Yol Çalışması
 • Yol Durum Raporu
 • Çalışma Yapılan Yollar
 • Malatya Yol Durumu Nasıl
PAYLAŞ