Malatya Yol Çalışmaları

03/12/2023 İtibariyle Malatya ve Bağlantılı Yol Çalışmaları

 1. Adıyaman Ayr. - Gerger yolunun 30-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 2. Besni-Gölbaşı yolunun 7-10.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 3. Karakoçan-Çan yolunun 39-40.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 4. Kale-Kuşsarayı yolunun 3-4.km.leri arasında heyelan ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 5. Yeşilyurt-Darıca yolunun 25-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 6. Elazığ-Malatya yolunun 26-27.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 7. Elazığ-Bingöl İl Sınırı-Bingöl yolunun 27-29.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 8. Elazığ-Bingöl yolunun 35-36.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 9. Bingöl-Solhan yolunun 0-1.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 10. Solhan-Muş yolunun 37-38.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 11. Solhan-Muş yolunun 44-48.km.leri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 12. Malatya-Battalgazi yolunun 3-7.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 13. Malatya-Pütürge yolunun 14-16.km.leri arasında yolda meydana gelen oturma (bozulma) nedeniyle ulaşım tek yönlü olarak sağlanmaktadır.
 14. Darende-Kuluncak yolunun 1-2.km.leri arasında (Şahsuvar Tepesi Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Darende İlçe Merkezinden Belediye Şehir İçi yolundan sağlanmaktadır.
 15. Ovacık - (Pertek-Çemişgezek) Ayr. yolunun 2-4.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 16. Hekimhan-Alacahan yolunun 13.km.sinde Hasan Çelebi Viyadüğünde derz onarım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
 17. Yazıhan-Hekimhan yolunun 30-33.km.leri arasında Kuruçay Köprüsü üzerindeki çalışma nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 18. Besni-( Adıyaman/Gaziantep ) il sınırı yolunun 7-9.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 19. Nazımiye Ayr.- Pülümür yolunun 4-6.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 20. Bingöl-Karlıova yolunun 25-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 21. Bingöl-Genç-Diyarbakır yolunun 18-32.km.leri arasında muhtelif kesimlerde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?