25 Haziran 2022 Cumartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Malatya Yol Çalışmaları

25/06/2022 İtibariyle Malatya ve Bağlantılı Yol Çalışmaları

 1. Narince-Akıncılar yolunun 11-21.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 2. Narince-Akıncılar yolunun 21-23.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır
 3. Kale-Kuşsarayı yolunun 3-4.km.leri arasında heyelan temizleme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 4. Kale-Kuşsarayı yolunun 6-9 km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 5. Malatya-Darende yolunun 33-37.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 6. Elazığ-Bingöl yolunun 0-2.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır
 7. Elazığ-Bingöl yolunun 5-9.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 8. Elazığ-Bingöl İl Sınırı-Karlıova yolunun 31-33.km.leri arasında (Bingöl şehir geçişi) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 9. Adıyaman şehir geçiş yolunun 0-5.km.leri arasında yan yollarda yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 10. Adıyaman-Kahta yolunun 8-10.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
 11. Adıyaman-Kahta yolunun (Feribot İskelesi mevkii) 53-59.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 12. Malatya-Pütürge yolunun 14-16.km.leri arasında yolda meydana gelen oturma (bozulma) nedeniyle ulaşım tek yönlü olarak sağlanmaktadır.
 13. Darende-Kuluncak yolunun 1-2.km.leri arasında (Şahsuvar Tepesi Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Darende İlçe Merkezinden Belediye Şehir İçi yolundan sağlanmaktadır.
 14. Pertek-Çemişgezek yolunun 32-36.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 15. Pertek- Çemişgezek yolunun 37-38.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 16. Pertek- Çemişgezek yolunun 36-39.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır
 17. Pertek-Çemişgezek yolunun 16-21.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır
 18. (Pertek-Çemişgezek) Ayr.-Hozat-Ovacık yolunun 10-13.km.leri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 19. (Pertek-Çemişgezek) Ayr.- Hozat yolunun 12-14.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 20. (Pertek-Çemişgezek) Ayr.-Hozat-Ovacık yolunun 2-5.km.leri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır
 21. Malatya-Sivas yolunun 30-33.km.leri arasında Kuruçay Köprüsü üzerindeki çalışma nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 22. Karlıova-Bingöl yolunun 30-38.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
[Hata Bildir]
Etiketler:
 • Malatya Yol Çalışmaları
 • Malatya Yol
 • Malatya Yol Durumu
 • Malatya Yol Durumu Son Dakika
 • Bingöl Yol Çalışması
 • Tunceli Yol Çalışması
 • Kayseri Yol Çalışması
 • Yol Durum Raporu
 • Çalışma Yapılan Yollar
 • Malatya Yol Durumu Nasıl
PAYLAŞ