Malatya Yol Çalışmaları

05/07/2020 İtibariyle Malatya ve Bağlantılı Yol Çalışmaları

 1. Narince-Akıncılar yolunun 0-10.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 2. Ayrım-Besni yolunun 7-10.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 3. Bingöl-Kiğı yolunun 0-33.km.leri arası yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 4. Elazığ-Maden yol ayrımı - Hazar yolunun 0-5 km. arasında toprak işleri ve üst yapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanmaktadır.Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
 5. Malatya-Darende yolunun 9-17.km.leri arasındaki kesim (Gürkaynak Kavşağı), Heyelan ıslahı nedeniyle yol ulaşıma kapalıdır.Trafik 44-57 K.K yolundan sağlanacaktır
 6. Elazığ-Diyarbakır yolunun 53-54.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 7. Elazığ - Diyarbakır yolunun 18-20.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır
 8. Elazığ-Bingöl yolunun 3-6.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 9. Gölbaşı-Adıyaman yolunun 56-59.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım belediyenin belirlediği alternatif güzergahtan sağlanmaktadır.
 10. Adıyaman-Feribot İskelesi yolunun 45-48.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 11. Adıyaman-Feribot İskelesi yolunun 53-59.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 12. Malatya-Pütürge yolunun 14-16.km.leri arasında yolda meydana gelen oturma (bozulma) nedeniyle ulaşım tek yönlü olarak sağlanmaktadır.
 13. Pütürge-Doğanyol yolunun 19-23.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 14. Darende-Kuluncak yolunun1-2.km.leri arasında (Şahsuvar Tepesi Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Darende İlçe Merkezinden Belediye Şehir İçi yolundan sağlanmaktadır.
 15. Kurşunlu-Yazıhan yolunun 0-2.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 16. Nazımiye - Dallıbahçe yolunun 17-19 km. arasında heyelan temizliği çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 17. Pertek-Çemişgezek yolunun 32-36.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 18. Hekimhan-Malatya yolunun 28-29.km.leri arasında bulunan Sarsap Tünelindeki bakım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 19. Malatya-Sivas yolunun 30-33.km.leri arasında Kuruçay Köprüsü üzerindeki çalışma nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 20. Malatya-Sürgü yolunun 74-76.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
 21. Besni-Araban yolunun 17-19.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 22. Malatya-Hekimhan yolunun 63-65.km.leri arasındaki Tohma Köprüsü çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 23. (Malatya-Yeşilyurt) Ayr.-Yazıhan yolunun 18.km.sinde Tohma Köprüsü yanında yeni köprü yapımı çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 24. Pertek yol ayrımı - Kovancılar yolunun 7-8 km. arasında üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
 25. Elazığ-Ergani yolunun 20-22.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.
 26. Karlıova - Bingöl yolunun 30-38.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır
Malatya Yol Çalışmaları, Malatya ve Çevre İller Yol Durumu sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 14