Malatya Yol Çalışmaları

03/06/2023 İtibariyle Malatya ve Bağlantılı Yol Çalışmaları

 1. Adıyaman Yol Ayr. - Gerger yolunun 30-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 2. Karakoçan-Çan yolunun 39-40.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 3. Hazar yolunun 1-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 4. Kale-Kuşsarayı yolunun 3-4.km.leri arasında heyelan ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 5. (KAHRAMANMARAŞ - MALATYA) İL SN. - AKÇADAĞ (44-53) İYA (MALATYA YÖNÜ) yolunun 25-27.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 6. Elazığ-Bingöl İl Sınırı-Bingöl yolunun 19-24.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 7. (KAHRAMANMARAŞ - ADIYAMAN) İL SN. - (850-11) DYA (GÖLBAŞI) yolunun 23-25.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 8. Adıyaman Hastane kavşağı yolunun 3-7.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak servis yolundan sağlanmaktadır.
 9. Adıyaman-Kahta-Nissibi yolunun 4-5.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan (Beşpınar Mesire Alanı) kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 10. Adıyaman Hastanesi Kavşağı 2-7 km. yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 11. Malatya - Battalgazi yolunun 3-7.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 12. Malatya-Pütürge yolunun 14-16.km.leri arasında yolda meydana gelen oturma (bozulma) nedeniyle ulaşım tek yönlü olarak sağlanmaktadır.
 13. Darende-Kuluncak yolunun 1-2.km.leri arasında (Şahsuvar Tepesi Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Darende İlçe Merkezinden Belediye Şehir İçi yolundan sağlanmaktadır.
 14. Malatya-Sivas yolunun 30-33.km.leri arasında Kuruçay Köprüsü üzerindeki çalışma nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 15. Bingöl-Genç-Diyarbakır yolunun 0-43.km.leri arasında muhtelif kesimlerde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?