Malatya Yol Çalışmaları

20/05/2024 İtibariyle Malatya ve Bağlantılı Yol Çalışmaları

 1. Karakoçan-Çan yolunun 39-40.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 2. (Elazığ-Maden) Ayr. - Hazar İl Yolu 5 km 'sinde Hazar Köprüsü üzerinde çalışmalar nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 3. Kale-Kuşsarayı yolunun 3-4.km.leri arasında heyelan ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 4. Elazığ-Ağın (Karamağara) (Şehit Mehmet Şevket Uzun Köprüsü) yolunun 10-12.km.leri arasında köprü bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 5. Yeşilyurt-Darıca yolunun 25-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 6. Elazığ-Malatya yolunun 26-27.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 7. Narince-Nissibi Köprüsü yolunun 63-65.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
 8. Adıyaman-Kahta yolunun 11-14.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 9. Malatya-Pütürge yolunun 14-16.km.leri arasında yolda meydana gelen oturma (bozulma) nedeniyle ulaşım tek yönlü olarak sağlanmaktadır.
 10. Darende-Kuluncak yolunun 1-2.km.leri arasında (Şahsuvar Tepesi Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Darende İlçe Merkezinden Belediye Şehir İçi yolundan sağlanmaktadır.
 11. Ovacık - (Pertek-Çemişgezek) Ayr. yolunun 2-4.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 12. Hekimhan-Alacahan yolunun 13.km.sinde Hasan Çelebi Viyadüğünde derz onarım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
 13. Yazıhan-Hekimhan yolunun 30-33.km.leri arasında Kuruçay Köprüsü üzerindeki çalışma nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 14. Besni-( Adıyaman/Gaziantep ) il sınırı yolunun 7-9.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 15. Nazımiye Ayr.- Pülümür yolunun 4-6.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 16. Bingöl-Karlıova yolunun 25-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 17. Bingöl-Genç-Diyarbakır yolunun 18-32.km.leri arasında muhtelif kesimlerde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?