Malatya Hal Fiyatları

Malatya Hal Fiyatları, meyve, sebze fiyatları en son tarihinde güncellendi.

Malatya Meyve Fiyatları

Malatya meyve fiyatlarını aşağıdaki arama kısmından filtreleyebilirsiniz.

MeyveEn Az En Fazla
Ananas68,0080,00
Armut Ankara40,0050,00
Armut Deveci27,0050,00
Portakal Sıkmalık8,0015,00
Portakal Washington6,5012,00
Avokado90,00100,00
Çilek85,0090,00
Elma Misket15,0027,00
Elma Golden17,0022,00
Elma Granny Smıth17,0027,00
Elma Starkıng17,0022,00
Greyfurt5,009,00
Kamkat90,00100,00
Kestane100,00210,00
Kivi50,0055,00
Limon5,0010,00
Limon Yatak8,0010,00
Mandalina Rize5,0015,00
Mandalina Kıng6,5013,00
Mandalina Yatak9,0015,00
Muz Yerli (Anamur)38,0045,00
Nar28,0028,00

Malatya Sebze Fiyatları

Malatya sebze fiyatlarını aşağıdaki arama kısmından filtreleyebilirsiniz.

SebzeEn Az En Fazla
Maydanoz5,006,00
Beyaz Lahana5,008,00
Nane5,006,00
Biber Çarliston39,0048,00
Pancar8,0011,00
Biber Dolmalık27,0065,00
Patates Diğer3,0012,00
Biber Salçalık
(Kapya)
48,0055,00
Patates Taze13,0016,50
Biber Sivri47,0050,00
Patlıcan 38,0058,00
Biber Sivri
Köybiberi
35,0038,00
Pazı8,0010,00
Biber Sivri Şili90,00100,00
Pırasa10,0015,00
Biber Sivri Süs90,0095,00
Roka4,506,00
Brokoli15,0025,00
Salatalık17,0032,00
Dereotu (Yaş-Taze)5,006,00
Domates Lapçin23,0027,00
Domates Cherry40,0043,00
Sarımsak Kuru50,00110,00
Domates Diğer20,0030,00
Soğan Kuru12,0013,00
Soğan Kuru Mor20,0032,00
Domates Salkım24,0034,00
Soğan Kuru Diğer3,0012,00
Tıska25,0045,00
Şalgam8,009,00
Tere4,506,00
Turp Japon10,0010,00
Turp Kırmızı6,509,00
Turp Beyaz6,509,00
Yeşil Soğan30,0045,00
Havuç Kırmızı12,0013,00
Zencefil200,00350,00
Havuç Siyah10,0020,00
Ispanak10,0013,00
Kabak7,0015,00
Karalahana6,008,00
Karnabahar11,0018,00
Kereviz20,0022,00
Kuzukulağı4,505,00
Mantar (Paket)21,0023,00
Marul Göbekli20,0025,00
Marul Iceberg15,0017,00
Marul Kıvırcık18,0025,00

Bu sayfamız Malatya Hal Fiyatları ve Malatya meyve fiyatları - Malatya sebze fiyatları bilgilerini içermektedir.

Bu sayfada Aluç, Armut ankara, Armut bey, Armut hocamız, Armut limon, Ayva aşı, Çilek antalya, Çilek mersi, Çilek yerli, Elma golden, Elma misket, Elma star, Elma tokat, Elma yazlık, Erik çagala, Erik kırmızı, Erik İtalyan beyaz, Erik İtalyan kırmızı, Erik can, Erik kavun, Erik kara, Greyfurt kanlı, Greyfurt, Hurma adana, Hurma harbiye, Hurma bağdat, İncir beyaz, İncir siyah, Karpuz adana, Karpuz malatya, Karpuz urfa, Karpuz adıyaman, Kavun milos, Kavunlar, Kayısı, Kayısı hasanbey, Kestane, Kiraz dalbastı, Kivi, Kızılcık, Limon dal, Limon yatak, Mandalina armudı, Mandalina freymut, Mandalina king, Mandalina Rize, Mandalina yatak, Muz Anamur, Muz ithal, Nar, Portakal kanlı, Portakal misket, Portakal tomson, Portakal velense, Portakal Washington, Portakal Washington yatak, Portakal yafa, Şeftali ası, Şeftali bursa, Şeftali sam, Üzüm Arapgir beyaz, Üzüm Arapgir siyah, Üzüm İzmir (çekirdeksiz), Üzüm Elazığ, Üzüm Islahiye beyaz, Üzüm Islahiye siyah, Üzüm kardinal, Üzüm kureyş, Üzüm rezakî, Üzüm paf, Üzüm kırmızı, Üzüm tarsus, Vişne aşı, Yenidünya malta, Sebzeler, Acur ( küte ), Araka ( bezelye ), Bakla, Bamya, Barbunya, Brokoli, Biber arnavut, Biber çarliston, Biber dolma, Biber kırmızı, Biber sivri, Çelem, Domates sera, Domates tarla, Domates tokat, Domates turşuluk, Domates yerli, Enginar, Fasulye sera, Fasulye tokat, Fasulye sırık ayşe, Fasulye yer ayşe, Havuç, Ispanak, Kabak bal, Kabak dolma, Karalâhana, Karnabahar, Kereviz, Lahana, Marul göbek, Maro kıvırcık, Marul aysberg ( tane ), Maydanoz, Mısır fişek tane, Nane deste, Pancar, Patates taze, Patates eskı, Patlıcan kemer, Patlıcan pala, Patlıcan sera, Pezzık, Pırasa, Reyhan deste, Roka deste, Salatalık, Salatalık sera, Salatalık yerli, Samut kg, Samut deste, Sarımsak kuru, Sarımsak taze, Semizotu ( pirpirim ), Soğan kırmızı, Soğan taze bas, Soğan kuru, Soğan yeşil, Tere otu deste, Tıska, Turp beyaz ( japon ), Turp kırmızı, Yaprak salamura, Yaprak tüylü, Yaprak tüysüz fiyatlarını bulabilirsiniz.
PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 1
03-08-2022 08:46
Erhan

Pütürge ilçesin de 2 dönüm patlıcan tarlası işletiyorum yetiştirdiğim patlıcan birinci kalite fakat hale satmak için halcileri aradığım da burada yayınlanan fiyatlara bakmamam gerektiğini söylüyorlar örneğin burada patlıcan bugün 2.5-7 gösteriyor halciler ise bunu 3-6 olarak belirliyor her zaman tavan fiyatın 1 Tl altın da alıyorlar yani