22 Mayıs 2022 Pazar
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Tarım Kredi Kooperatifi Market Malatya Şubeleri Açıldı

Malatya Tarım Kredi Kooperatifi Marketi Şubeleri hizmete açıldı. Ürünler hem doğal hem de nispeten ucuz fiyata satılıyor.

Tarım Kredi Kooperatifi Market Malatya Şubeleri Açıldı
09 Mart 2022 Çarşamba 17:19

Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerine bağlı Tarım Kredi Kooperatif Market'in 564'üncü şubesini 23 Kasım 2021'de Malatya‘da açtı. Amaç ürünlerdeki ani spekülasyonların önüne geçip hem tüketiciyi hem de üretici korumak.

Tarım Kredi Kooperatifi bir yandan üreticinin tarımsal ihtiyaçlarını karşılarken diğer yandan da onların ürünlerini değerinde satın alarak onları spekülatif fiyat dalgalarından korumaya çalışıyor. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri daha önce satış bürolarında da çeşitli ürünlerin satıyordu ancak Tarım Kredi Kooperatif Market ile ürün yelpazesini arttı. Markette üreticinin kendi yetiştirdiği ve kendilerinin markalaştırdığı tüm ürünler var.

Tarım Kredi Kooperatifi Markette Neler Satılıyor?

Taze meyve sebze, sıkma meyve suları, baklagiller, zeytin, zeytinyağı, tahin ve soslar, yumurta, kuruyemiş, çay ve bitki çayları, peynir ve süt ürünleri, et, bisküvi, dondurma, turşu, çikolata ve fındık kreması, diş macunu, kremler, kimyasallar ve deterjanlar ve pekçok ürün mevcut. Ayrıca marketlerde yaygın olarak bulunan bazı markalardan da ürünler bulunmakta.

Tarım Kredi Kooperatifi Malatya Nerede?

Şu an Malatya'da 8 adet Tarım Kredi Marketlerin nerede olduklarını, adresleri ve haritada yol tarifi aşağıdadır.

No Şube Adres Nerede?
1 Tarım Kredi Bostanbaşı Bostanbaşı Mah. Çiftlik Cad. Ay Işığı Sitesi E blok No:25/5a-5b-5c Yeşilyurt - Malatya Yol Tarifi için tıklayınız.
2 Tarım Kredi Reşadiye Tecde Mah. Güngör Cad. No:69/c (Yeşilyurt yolu ile Güngör caddesinin çakıştığı yerdeki Akranlar marketin yanında) Yol Tarifi için tıklayınız.
3 Tarım Kredi Güngör Karakavak Mah. Güngör Cad. No:28/a (Güngörün Karakavak'a yakın olan Sarıçam Hasbahçe Evleri 2'nin altında) Yol Tarifi için tıklayınız.
4 Tarım Kredi Özalper Özalper Mah. Yüzük Cad. 7/1a No:10-11  Yeşilyurt - Malatya Yol Tarifi için tıklayınız.
5 Tarım Kredi Taştepe Halfettin Mah. Sarıcıoğlu Cad. No:17/a Battalgazi - Malatya Yol Tarifi için tıklayınız.
6 Tarım Kredi Adafı Abdulgaffar Mah. Hasanbey Cad. No:227/A Yeşilyurt - Malatya Yol Tarifi için tıklayınız.
7 Tarım Kredi Cirikpınar Cirikpınar Mah. Turgut Temelli Cad. No:64 Battalgazi - Malatya Yol Tarifi için tıklayınız.
8 Tarım Kredi Yeşilyurt İnönü Mah. Abdulkadir Eriş Cad. Esenlik Evleri A2 Altı, Kömür Tevzi Yolu No:10 Yeşilyurt - Malatya Yol Tarifi için tıklayınız.
[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Tarım Kredi Kooperatifi Market Malatya
  • Tarım Kredi Market Malatya
  • Tarım Kredi Market Nerede
  • Tarım Kredi Market İletişim
PAYLAŞ