Maden Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Maden Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Maden Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Maden Tren linkinden bakabilirsiniz.

Maden Tren İstasyonu

Maden Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Maden Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Maden Malatya Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 14:35'de Maden istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 14:36 itibariyle Maden istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 3 saat 56 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. MadenMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Maden Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Maden Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Maden Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Maden Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?