Kuşsarayı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kuşsarayı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kuşsarayı Tren Garı'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kuşsarayı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kuşsarayı Tren İstasyonu

Kuşsarayı Tren Garı Çalışma Saatleri: Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur.
Kuşsarayı Tren Garı Telefon: 444 8 233 (TCDD)
Kuşsarayı Tren Garı Haritası Haritada Göster

Kuşsarayı Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Kuşsarayı kalkışı 09:44 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 00:53 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. Kuşsarayı Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Kuşsarayı kalkışı 15:36 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 00:52 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. Kuşsarayı Malatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Kuşsarayı kalkışı 15:36 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 00:52 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. Kuşsarayı Malatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Kuşsarayı kalkışı 19:32 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 00:51 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. Kuşsarayı Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

Kuşsarayı Malatya Tren Seferleri ve Saatleri | Malatyam sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 13