Kuşsarayı Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kuşsarayı Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kuşsarayı Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kuşsarayı Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kuşsarayı Tren İstasyonu

Kuşsarayı Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Kuşsarayı Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Kuşsarayı Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Elazığ kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 10:07'de Kuşsarayı istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 10:09 itibariyle Kuşsarayı istasyonundan Adana istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 53 dakika olup, Malatya varış saati 11:02'dir. KuşsarayıMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 17:37'de Kuşsarayı istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 17:39 itibariyle Kuşsarayı istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 53 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. KuşsarayıMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 17:37'de Kuşsarayı istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 17:39 itibariyle Kuşsarayı istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 53 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. KuşsarayıMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Kuşsarayı Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Kuşsarayı Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Kuşsarayı Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Kuşsarayı Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?