Kurt Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kurt Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kurt Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kurt Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kurt Tren İstasyonu

Kurt Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Kurt Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Kurt Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 10:40'de Kurt istasyonuna 5 dakika mola vermek üzere varır. Saat 10:45 itibariyle Kurt istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 7 saat 47 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. KurtMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Kurt Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Kurt Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Kurt Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Kurt Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?