Kürk Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kürk Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kürk Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kürk Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kürk Tren İstasyonu

Kürk Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Kürk Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Kürk Malatya Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 15:38'de Kürk istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:39 itibariyle Kürk istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 53 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. KürkMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Kürk Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Kürk Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Kürk Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Kürk Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?