Kumlu Sayding Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kumlu Sayding Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kumlu Sayding Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kumlu Sayding Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kumlu Sayding Tren İstasyonu

Kumlu Sayding Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Kumlu Sayding Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Kumlu Sayding Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 14:20'de Kumlu Sayding istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 14:21 itibariyle Kumlu Sayding istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 10 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. Kumlu SaydingMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Kumlu Sayding Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Kumlu Sayding Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Kumlu Sayding Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Kumlu Sayding Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?