Kozdere Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kozdere Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kozdere Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kozdere Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kozdere Tren İstasyonu

Kozdere Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Kozdere Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Kozdere Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 11:46'de Kozdere istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 11:47 itibariyle Kozdere istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 4 saat 44 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. KozdereMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Kozdere Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Kozdere Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Kozdere Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Kozdere Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?