Kocaeli Yalova arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kocaeli ile Yalova arası 65 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kocaeli Yalova arası mesafe 65 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kocaeli ile Yalova Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Yalova ile Kocaeli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kocaeli Yalova Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kocaeli Yalova arası kaç km'dir ve Kocaeli Yalova arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kocaeli Yalova yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kocaeli Yalova arası mesafe bilgilerini, Kocaeli Yalova yol tarifi, yol güzergâhı ve Kocaeli başlangıç noktasından Yalova bitiş noktasına nasıl gidilir? Kocaeli ile Yalova kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kocaeli ile Yalova yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?