Kocaeli Antalya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kocaeli ile Antalya arası 605 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kocaeli Antalya arası mesafe 605 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kocaeli ile Antalya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Antalya ile Kocaeli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kocaeli Antalya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kocaeli Antalya arası kaç km'dir ve Kocaeli Antalya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kocaeli Antalya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kocaeli Antalya arası mesafe bilgilerini, Kocaeli Antalya yol tarifi, yol güzergâhı ve Kocaeli başlangıç noktasından Antalya bitiş noktasına nasıl gidilir? Kocaeli ile Antalya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kocaeli ile Antalya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kocaeli Antalya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kocaeli Antalya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kocaeli ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?