Kırşehir Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kırşehir ile Konya arası 256 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kırşehir Konya arası mesafe 256 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kırşehir ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Kırşehir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kırşehir Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kırşehir Konya arası kaç km'dir ve Kırşehir Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kırşehir Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kırşehir Konya arası mesafe bilgilerini, Kırşehir Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Kırşehir başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Kırşehir ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kırşehir ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?