Kırklareli Kastamonu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kırklareli ile Kastamonu arası 718 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kırklareli Kastamonu arası mesafe 718 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kırklareli ile Kastamonu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kastamonu ile Kırklareli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kırklareli Kastamonu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kırklareli Kastamonu arası kaç km'dir ve Kırklareli Kastamonu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kırklareli Kastamonu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kırklareli Kastamonu arası mesafe bilgilerini, Kırklareli Kastamonu yol tarifi, yol güzergâhı ve Kırklareli başlangıç noktasından Kastamonu bitiş noktasına nasıl gidilir? Kırklareli ile Kastamonu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kırklareli ile Kastamonu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kırklareli Kastamonu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kırklareli Kastamonu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kırklareli ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?