Kırıkkale Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kırıkkale Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kırıkkale Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kırıkkale Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kırıkkale Tren İstasyonu

Kırıkkale Tren İstasyonu çalışma saatleri 24 saat açık olup, telefonu 03182247853'dur. Kırıkkale Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Kırıkkale Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 20:43'de Kırıkkale istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 20:45 itibariyle Kırıkkale istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 13 saat 22 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. KırıkkaleMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 13:13'de Kırıkkale istasyonuna 4 dakika mola vermek üzere varır. Saat 13:17 itibariyle Kırıkkale istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 13 saat 55 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. KırıkkaleMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 13:13'de Kırıkkale istasyonuna 4 dakika mola vermek üzere varır. Saat 13:17 itibariyle Kırıkkale istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 13 saat 55 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. KırıkkaleMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Kırıkkale Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Kırıkkale Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Kırıkkale Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Kırıkkale Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?