22 Mayıs 2022 Pazar
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Kırıkkale Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kırıkkale Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kırıkkale Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kırıkkale Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kırıkkale Tren İstasyonu

Kırıkkale Tren istasyonu çalışma saatleri 24 saat açık olup telefonu 03182247853'dur. Kırıkkale Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Kırıkkale Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Kırıkkale kalkışı 12:54 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 13:02 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. KırıkkaleMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Kırıkkale kalkışı 12:54 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 13:02 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. KırıkkaleMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Kırıkkale Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Kırıkkale Malatya Tren
  • Kırıkkale Malatya Tren Saatleri
  • Kırıkkale Tren İstasyonu
  • Kırıkkale Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ