Kırıkkale Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kırıkkale ile Konya arası 249 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kırıkkale Konya arası mesafe 249 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kırıkkale ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Kırıkkale arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kırıkkale Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kırıkkale Konya arası kaç km'dir ve Kırıkkale Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kırıkkale Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kırıkkale Konya arası mesafe bilgilerini, Kırıkkale Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Kırıkkale başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Kırıkkale ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kırıkkale ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?