Kayseri Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kayseri Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kayseri Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kayseri Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kayseri Tren İstasyonu

Kayseri Tren İstasyonu çalışma saatleri 24 saat açık olup, telefonu 03522311313'dur. Kayseri Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Kayseri Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 01:53'de Kayseri istasyonuna 32 dakika mola vermek üzere varır. Saat 02:25 itibariyle Kayseri istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 7 saat 42 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. KayseriMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 18:40'de Kayseri istasyonuna 17 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:57 itibariyle Kayseri istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 8 saat 15 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. KayseriMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 18:40'de Kayseri istasyonuna 17 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:57 itibariyle Kayseri istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 8 saat 15 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. KayseriMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Kayseri Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Kayseri Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Kayseri Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Kayseri Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?