16 Mayıs 2022 Pazartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Kayseri Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kayseri Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kayseri Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kayseri Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kayseri Tren İstasyonu

Kayseri Tren istasyonu çalışma saatleri 24 saat açık olup telefonu 03522311313'dur. Kayseri Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Kayseri Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Kayseri kalkışı 18:22 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 07:34 dakikadır ve tren 15 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. KayseriMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Kayseri kalkışı 18:22 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 07:34 dakikadır ve tren 15 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. KayseriMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Kayseri Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Kayseri Malatya Tren
  • Kayseri Malatya Tren Saatleri
  • Kayseri Tren İstasyonu
  • Kayseri Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ